Graefner brons

Graefner brons
Graefner brons
Graefner brons
Graefner brons
Graefner brons
Graefner brons
Graefner brons
Graefner brons
Graefner brons
Graefner brons

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

L GRAEFNER (Tyskland, omkring 1900): Romersk krigare, signerad L Graefner, patinerad brons, monterad på stensockel, total höjd 59, längd

Spjut saknas, sockeln med nagg

348566

2015-12-12