Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FERNAND LEGER (1881-1955): Komposition, lfärglitografi, signerad i stenen F L, nummrerad 587/600, ca 50x41 cm
Oramad, gulnad
348588
2015-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här