Lisa Larson Yogatomtar

Lisa Larson Yogatomtar
Lisa Larson Yogatomtar
Lisa Larson Yogatomtar
Lisa Larson Yogatomtar
Lisa Larson Yogatomtar
Lisa Larson Yogatomtar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LISA LARSON, "Yogatomtar", 3 st., designade på 1990-talet, märkta K-studion Gustavsberg Sweden, en daterad 1997, höjd ca 17 cm

348599

2015-12-12