Olle Skogman

Olle Skogman
Olle Skogman
Olle Skogman
Olle Skogman
Olle Skogman
Olle Skogman

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

OLLE SKOGMAN (1878-1968): Båt i stormigt hav, signerad Olle Skogman, olja på duk, ca 53x64 cm

Krackelyr

348610

2015-12-12