Kristina Elander flower

Kristina Elander flower
Kristina Elander flower
Kristina Elander flower
Kristina Elander flower

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KRISTINA ABELLI ELANDER (född 1952): Flower, signerad och daterad 89, bemålat trä, höjd 48 cm

Smärre färgbortfall

348627

2015-12-12