Magnus Berg oljemålning

Magnus Berg oljemålning
Magnus Berg oljemålning
Magnus Berg oljemålning
Magnus Berg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAGNUS BERG (född 1953): "Badande", signerad M. Berg, samt signerad och daterad 83 a tergo, olja på duk, 26x34 cm

Minimal ytskada, annars mycket gott skick

348657

2015-12-11