Walter Dahn akvarell

Walter Dahn akvarell
Walter Dahn akvarell
Walter Dahn akvarell
Walter Dahn akvarell

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WALTER DAHN (född 1954): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Walter Dahn -87, akvarell och tusch på papper, ca 22x15,5 cm

348660

2015-12-18