Evert Lundqvist oljemålning

Evert Lundqvist oljemålning
Evert Lundqvist oljemålning
Evert Lundqvist oljemålning
Evert Lundqvist oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EVERT LUNDQVIST (1904-1994), "Röda fesen", monogramsignerad och daterad E.L 40, olja på pannå, 35 x 29 cm

348665

2015-12-14