Skåp 1930-tal art deco

Skåp 1930-tal art deco
Skåp 1930-tal art deco
Skåp 1930-tal art deco
Skåp 1930-tal art deco
Skåp 1930-tal art deco
Skåp 1930-tal art deco
Skåp 1930-tal art deco
Skåp 1930-tal art deco
Skåp 1930-tal art deco
Skåp 1930-tal art deco
Skåp 1930-tal art deco
Skåp 1930-tal art deco

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, Sverige, 1930-tal, art deco, fanérad i olika träslag med dekor i intarsia, mässingshandtag, inredd med lådor och hyllplan, höjd 150, 140,5 x 56 cm, nyckel finns

Yt- och fanérskador

348669

2015-12-12