Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, Sverige, 1930-tal, art deco, fanérad i olika träslag med dekor i intarsia, mässingshandtag, inredd med lådor och hyllplan, höjd 150, 140,5 x 56 cm, nyckel finns
Yt- och fanérskador
348669
2015-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här