Rakspegel
Closed
2015-12-13
348672
| Sold for | 750 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
RAKSPEGEL med lådor i sargen, björk, 1800-tal, höjd ca 160 cm
Ljusarmar samt krön saknas, slitage