Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WALTER ADAMS (samtida), blomsterstilleben, signerad W. Adams, olja på duk, 89x118 cm
348679
2015-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här