Walter Adams oljemålning

Walter Adams oljemålning
Walter Adams oljemålning
Walter Adams oljemålning
Walter Adams oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

WALTER ADAMS (samtida), blomsterstilleben, signerad W. Adams, olja på duk, 89x118 cm

348679

2015-12-12