Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BESTICK, silver, bl a Möllenborg och Pettersson, modell engelsk snäck, bestående av: 3 matskedar, 7 matgafflar, 10 bordsskedar, strösked (invändigt förgylld), total vikt ca ca 1234 g

Delvis stämplade N&B, gafflarnas tenar delvis sneda

348723

2015-12-13