Bestick silver
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BESTICK, silver, bl a Möllenborg och Pettersson, modell engelsk snäck, bestående av: 3 matskedar, 7 matgafflar, 10 bordsskedar, strösked (invändigt förgylld), total vikt ca ca 1234 g
Delvis stämplade N&B, gafflarnas tenar delvis sneda
348723
2015-12-13