Pelarbord Birgit Norén

Pelarbord Birgit Norén
Pelarbord Birgit Norén
Pelarbord Birgit Norén
Pelarbord Birgit Norén

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PELARBORD, 1800-talets andra hälft, björk, höjd 76, 64x44 cm

Skiva med lagning

348730

2015-12-13