Gebriele Settembrini

Gebriele Settembrini
Gebriele Settembrini
Gebriele Settembrini
Gebriele Settembrini
Gebriele Settembrini
Gebriele Settembrini
Gebriele Settembrini
Gebriele Settembrini

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GABRIELE SETTEMBRINI (Italien, född 1938) "IL Parco", signerad och daterad Settembrini 89, olja på duk, 100x80 cm, avbildad i katalog (katalogen medföljer, finns i Kundtjänt)

348737

2015-12-14