Gabriele Settembrini

Gabriele Settembrini
Gabriele Settembrini
Gabriele Settembrini
Gabriele Settembrini
Gabriele Settembrini
Gabriele Settembrini

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GABRIELE SETTEMBRINI (Italien, född 1938): Blomsterstilleben, signerad och daterad Settembrini 89, olja på duk, 60x50 cm

348738

2015-12-14