Antoni Tapies

Antoni Tapies
Antoni Tapies

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANTONI TAPIES (1923-2012): Torchon noué, färgetsning med relieftryck, 1975, signerad och numrerad Tapies 34/75. Editerad av Maeght, Paris, 63 x 90 cm
LITTERATUR: Galfetti 496

348746

2015-12-13