Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, för 5 ljus vardera, förgylld metall, mittstock i svart sten, höjd ca 55 cm
348798
2015-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här