Kandelabrar 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, för 5 ljus vardera, förgylld metall, mittstock i svart sten, höjd ca 55 cm

348798

2015-12-13