Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, förgylld, dekor i pastelage, höjd ca 100x49 cm

Senrare förgyllning, slitage

348805

2015-12-13