Flickdockor
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FLICKDOCKOR, 3 st, 1920-tal, bestående av Kämmer & Reinhardt nr 126, Armand Marseille nr 3200 samt troligen Dora Petzold, de första 2 med huvud i bisqui, Dora helt i massa / tyg, längd ca 27-62 cm
Sltna /skadade kroppar, Dora med skador i ansiktet
348806
2015-12-13