Flickdockor

Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

FLICKDOCKOR, 3 st, 1920-tal, bestående av Kämmer & Reinhardt nr 126, Armand Marseille nr 3200 samt troligen Dora Petzold, de första 2 med huvud i bisqui, Dora helt i massa / tyg, längd ca 27-62 cm

Sltna /skadade kroppar, Dora med skador i ansiktet

348806

2015-12-13