Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
HUMLAN LANGE (född 1957): (2) Kompositioner, olja på pannå, signerade och daterade 1999, 19x20 resp 21x22 cm
Spikhål på övre kanten
348814
2015-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här