Humlan Lange

Humlan Lange
Humlan Lange
Humlan Lange
Humlan Lange
Humlan Lange
Humlan Lange

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

HUMLAN LANGE (född 1957): (2) Kompositioner, olja på pannå, signerade och daterade 1999, 19x20 resp 21x22 cm

Spikhål på övre kanten

348814

2015-12-13