Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAY SMITH (USA, född 1959): "Untitled", 1995, signerad och numrerad Ray Smith 11/20, torrnål och gravyr, 45x60 cm, bladstorlek 79x107 cm, oramad.
348817
2015-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här