Ray Smith grafik

Ray Smith grafik
Ray Smith grafik

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAY SMITH (USA, född 1959): "Untitled", 1995, signerad och numrerad Ray Smith 8/20, torrnål, 60x45 cm, bladstorlek 79x107 cm, oramad.

348820

2015-12-13