Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLAUG SANDÅKER, kniv, bladet märkt Söndrål, skaft av björk, slida i läder med silver beslag, signerad och daterad O.S. 93,
348825
2016-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här