Kniv

Kniv
Kniv
Kniv
Kniv

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLAUG SANDÅKER, kniv, bladet märkt Söndrål, skaft av björk, slida i läder med silver beslag, signerad och daterad O.S. 93,

348825

2016-01-21