Anmoderskulptur afrikanskt kulturområde

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANMODERSKULPTUR, 1900-talets senare del, Elfenbenskusten, Baule, träskuren dekor, applikationer i metall, höjd ca 35 cm

Spricka, slitage

348851

2016-01-22