Lars Pirak färglitografi

Lars Pirak färglitografi
Lars Pirak färglitografi
Lars Pirak färglitografi
Lars Pirak färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS PIRAK (1932-2008): Fjällmotiv med renar och samer, signerad Lars Pirak, 178/320, färglitografi, ca 46x60 cm

348865

2015-12-11