Takplafond 1900-talets första hälft

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PLAFOND, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, dekor av fåglar, skärm i råglas, höjd 35, diameter 60 cm

Någon ej noterad obetydlig nagg kan förekomma

348868

2015-12-11