Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurscen, signerad och daterad K 1958, gips monterad på träplattan, höjd 55 cm
Skador, lagningar
348878
2015-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här