Figurscen gips

Figurscen gips
Figurscen gips
Figurscen gips
Figurscen gips
Figurscen gips
Figurscen gips
Figurscen gips
Figurscen gips
Figurscen gips
Figurscen gips

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurscen, signerad och daterad K 1958, gips monterad på träplattan, höjd 55 cm

Skador, lagningar

348878

2015-12-14