Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
CECILIA HAUPT (född 1972): Längtans landskap, signerad på baksidan Cecilia Haupt, olja på duk, ca 40x40 cm
Zustandsbeschreibung
Fläckar
348893
2015-12-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner