Skålfat skålar

Skålfat skålar
Skålfat skålar
Skålfat skålar
Skålfat skålar
Skålfat skålar
Skålfat skålar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÄRTALLRIKAR, 2+4 st, Kina, porslin, 1700-tal, Qianlong (1736-95), dekor i famille rose med motiv av blommor, diameter ca 16,5 cm

Lagning, sprickor, kantnagg förekommer

348899

2015-12-14