Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BÄRTALLRIKAR, 2+4 st, Kina, porslin, 1700-tal, Qianlong (1736-95), dekor i famille rose med motiv av blommor, diameter ca 16,5 cm
Lagning, sprickor, kantnagg förekommer
348899
2015-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här