Bror Hjorth - teckning

Bror Hjorth - teckning
Bror Hjorth - teckning
Bror Hjorth - teckning
Bror Hjorth - teckning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BROR HJORTH (1894-1968): Utsikt från trädgården, signerad Bror Hjorth, blyerts på papper, 13x17 cm

Smärre pappersveck, små fläckar, ramens förgyllning har fallit bort på några ställen.

348912

2015-12-14