Jens Bentzen Bilkvist oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JENS BENTZEN BILKVIST (1900-tal), Landskap, signerad och daterad Bentzen Bilkvist 25, olja på duk, ca 43x66 cm

348916

2015-12-14