Nino Longobardi - akvarell

Nino Longobardi - akvarell
Nino Longobardi - akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

3 000 SEK

NINI LONGOBARDI (Italien, född 1953): Utan titel, osignerad, akvarell och blyerts på papper, ca 32x24 cm
Proveniens:
Anders Tornberg Gallery, Lund

348920

2015-12-14