Klubbat för:
1 600 SEK
3 000 SEK
NINI LONGOBARDI (Italien, född 1953): Utan titel, osignerad, akvarell och blyerts på papper, ca 32x24 cm
Proveniens:
Anders Tornberg Gallery, Lund
348920
2015-12-14