Nino Longobardi - akvarell

Nino Longobardi - akvarell
Nino Longobardi - akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NINO LONGOBARDI (Italien, född 1953): Utan titel, osignerad, akvarell och blyerts på papper, ca 32x24 cm
Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund

Ramen lös i ena hörnet

348923

2015-12-14