Nino Longobardi - akvarell
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
NINO LONGOBARDI (Italien, född 1953): Utan titel, osignerad, akvarell och blyerts på papper, ca 32x24 cm
Proveniens: Enligt uppgift Anders Tornberg Gallery, Lund
Kuntoraportti
348935
Päivämäärä:
2015-12-15