Nino Longobardi - grafik

Nino Longobardi - grafik
Nino Longobardi - grafik

Klubbat för:

350 SEK

2 000 SEK

NINO LONGOBARDI (Italien, född 1953): Utan titel, signerad och numrerad Nino Longobardi 22/60, etsning och akvatint, ca 37x29 cm, bladstorlek ca 49x40 cm

348950

2015-12-19