Klubbat för:
700 SEK
2 000 SEK
NINO LONGOBARDI (Italien, född 1953): Utan titel, signerad och numrerad Nino Longobardi 22/60, etsning och akvatint, ca 37x29 cm, bladstorlek ca 49x40 cm
348954
2015-12-19