Stol Sjuan Arne Jacobsen

Stol Sjuan Arne Jacobsen
Stol Sjuan Arne Jacobsen
Stol Sjuan Arne Jacobsen
Stol Sjuan Arne Jacobsen
Stol Sjuan Arne Jacobsen
Stol Sjuan Arne Jacobsen
Stol Sjuan Arne Jacobsen
Stol Sjuan Arne Jacobsen
Stol Sjuan Arne Jacobsen
Stol Sjuan Arne Jacobsen
Stol Sjuan Arne Jacobsen
Stol Sjuan Arne Jacobsen

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ARNE JACOBSEN, stolar, 6 st, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark, blålackerat böjträ, stålunderrede, stämplade FH DENMARK, 1990, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, nagg, fläckar

348957

2015-12-14