Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ARNE JACOBSEN, stolar, 6 st, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark, blålackerat böjträ, stålunderrede, stämplade FH DENMARK, 1990, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, nagg, fläckar
348957
2015-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här