Precolumbianska skulpturer

Precolumbianska skulpturer
Precolumbianska skulpturer
Precolumbianska skulpturer
Precolumbianska skulpturer
Precolumbianska skulpturer
Precolumbianska skulpturer

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKULPTURER, 1 par, bemålad keramik, Ecuador, Bahia, ca 500fKr-500eKr, höjd 20-22cm, socklar i plexi medföljer Proveniens: Svensk privatsamlare 1960-tal

348978

2015-12-10