Anders Widoff

Anders Widoff
Anders Widoff
Anders Widoff
Anders Widoff

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ANDERS WIDOFF (född 1953): "Högtid", signerad och daterad på baksidan Widoff -90, olja på duk, ca 190x125 cm

348979

2015-12-14