Precolumbiansk skulptur Ecuador

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, Bemålad keramik, Ecuador, Bahia (500fKr-500eKr), höjd 17 cm, pelxiglasställning medföljer,
Proveniens: Svensk privatsamlare, 1960-tal

348980

2015-12-10