Precolumbianska skulpturer

Precolumbianska skulpturer
Precolumbianska skulpturer
Precolumbianska skulpturer
Precolumbianska skulpturer

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

FRAGMENT, 2 st, keramik, Ecuador, La Tolita/Tumaco (500fKr-500eKr), höjd 6 cm, sockel medföljer, Proveniens: Svensk privatsamlare 1960-tal

348984

2015-12-10