Precolumbiansk figurin

Precolumbiansk figurin
Precolumbiansk figurin
Precolumbiansk figurin
Precolumbiansk figurin

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKULPTUR, Peru, Vicus (0-200eKr), Kvinnofigur i lergods, höjd 15 cm Proveniens: Svensk privatsamlare 1960-tal

348987

2015-12-10