Precolumbianskt klubbhuvud

Precolumbianskt klubbhuvud
Precolumbianskt klubbhuvud
Precolumbianskt klubbhuvud
Precolumbianskt klubbhuvud

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

800 SEK

KLUBBHUVUD, Inka ca 1100-1400eKr, stjärnformat i sten, diameter 9,5 cm, Proveniens: Svensk privatsamlare 1960-tal

348989

2015-12-10