Precolumbiansk skulptur

Precolumbiansk skulptur
Precolumbiansk skulptur
Precolumbiansk skulptur
Precolumbiansk skulptur
Precolumbiansk skulptur
Precolumbiansk skulptur

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, Olmek, sittande mansfigur med "baby faceansikte", höjd 11 cm, Ecuador, La Tolita, Proveniens: Svensk privatsamlare 1960-tal

348990

2015-12-10