Bänk Carl Malmsten
Closed
2015-12-14
348991
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
CARL MALMSTEN, bänk, "Visingsö", furu, stämplad Svensk Fur, sitthöjd ca 43, 90x34 cm
Bruksslitage