Bänk Carl Malmsten

Bänk Carl Malmsten
Bänk Carl Malmsten
Bänk Carl Malmsten
Bänk Carl Malmsten
Bänk Carl Malmsten
Bänk Carl Malmsten
Bänk Carl Malmsten
Bänk Carl Malmsten

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL MALMSTEN, bänk, "Visingsö", furu, stämplad Svensk Fur, sitthöjd ca 43, 90x34 cm

Bruksslitage

348991

2015-12-14