Inge Pettersson oljemålning

Inge Pettersson oljemålning
Inge Pettersson oljemålning
Inge Pettersson oljemålning
Inge Pettersson oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

INGE PETTERSSON (född 1944): "Sommar trädgården", signerad Inge Pettersson, olja på duk, ca 20x19 cm

348996

2015-12-14