Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
NINO LONGOBARDI (Italien, född 1953): Utan titel, signerad och numrerad Nino Longobardi 22/60, etsning och akvatint, ca 37x29 cm, bladstorlek ca 49x40 cm
Zustandsbeschreibung
348997
2015-12-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner